Květiny

aneb „Květiny jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb“. (Honoré De Balzac)

Chléb už vám nějaký ten pátek pečeme. Nyní můžete nově V Královských Dobrotách zakoupit již navázané květiny, a to každý týden vždy od středy. Květiny jsou z Květinářství Levandule, od její úžasné majitelky Lenky.

Květiny na dortěPtáte se, jak tento nápad vznikl?

Lenka je naše stálá zákaznice, chodí vždy s úsměvem na tváři, ostatně jako vy všichni moji zákazníci. Jak u mě bývá zvykem, ráda své zákazníky oslovím, prohodím s nimi pár slovo, když mají zájem poradím, stejně tak jako mé skvělé kolegyně. Probíraly jsme stravu a hubnutí nebo třeba strasti a slasti v podnikání.

Zakrátko z toho vznikla první spolupráce, kdy jsme začaly pravidelně odebírat květy na naše-vaše dorty.

Jak už to v podnikání, a zvláště mezi drobnými podnikateli bývá, stále jsem přemýšlela nad tím, jak naši spolupráci rozšířit a tím si vzájemně pomoci. Došlo mi, že v okolí Královských Dobrot není jediné květinářství a že mě samotnou baví, když jdu do jednoho obchodu, a tam zvládnu nakoupit vše, co potřebuji a leckdy ještě něco navíc.

KvětinyA tak je tu u nás máte!

U nás si můžete kytičky samozřejmě také objednat, pokud vás láká sladit kytici s dortem, nebojte se si o takovou kombinaci říct.

Závěrem bych chtěla doplnit, že mě velmi baví propojovat vás lidi, mé zákazníky a dodavatele a myslím si, že nejsme jen obyčejný obchod s dobrůtkami a zdravými potravinami.

Královské Dobroty vnímám jako komunitní místo, kde zákazník objeví někdy i nemožné.

Lenka mě oslovila svým srdečným přístupem, kdy se věnuje každému jednotlivému zákazníkovi, tak jak by to mělo být ve světě služeb.

Každou zakázku připravuje s láskou a věnuje podnikání hodně času.

Protože pro nás platí – Náš zákazník, náš pán.