Před rodinnou oslavou se věnujte dárkům a výzdobě O hostinu se dnes staráme my.

Ukázka z občerstvení pro rodinnou oslavu

Už jste někdy přemýšleli nad tím, kolik času strávíte v kuchyni v poměru času stráveným s vašimi blízkými? Vyspěte se do růžova, uvařte si kávu a čekejte, až Vám občerstvení na dnešní oslavu zazvoní u dveří.

Občerstvení na oslavy a pro catering připravujeme ze stejných surovin, které můžete najít u nás v prodejně. Farmářské potraviny, čerstvé maso a mléčné výrobky z lokálních zdrojů snoubíme s naším nadšením pro kvalitní gastronomii. Veškeré občerstvení pro Vás připravujeme na míru na základě Vaší objednávky. Bezlepková snídaně nebo veganská svatba jsou pro nás výzvy, do kterých se s vášní pustíme. Zohledníme vaše přání, dietu i preferenci surovin.

Svatby

Svatební dort

Královská svatba? Máte ji mít! Ať je malá nebo velká, připravíme Vám hostinu tak, jak jste si ji vysnili. Nabízíme Vám svatební dorty, sladké svatební bary - perníčky, jmenovky na stoly, plněné kelímky, tartaletky, raw zákusky, kanapky nebo slané muffiny a dál už je to na Vás.

Narozeniny

Narozeninový dort

Na narozeninovou oslavu Vám rádi připravíme občerstvení na gril, naložíme maso, připravíme omáčky a salsy a saláty. Podle vašich přání připravíme kompletní dětskou narozeninovou oslavu včetně prostor. Rády s Vámi prokonzultujeme výsledné menu a celkovou podobu občerstvení. Především Vám pomůžeme s tím nejdůležitějším - s narozeninovým dortem.

Rauty

Občerstvení formou rautu

Výborné jídlo je základ každého setkání. Snídaně a svačiny až na pracovní stůl, sendviče, plněné croissainty, miniburgery, domácí paštiky a pomazánky, poctivý guláš, bramborový salát, řízečky, variace salámů a sýrů, moravské koláče, cheesecake, čokoládový dort a mnoho, opravdu mnoho dalšího. Splníme vaše představy o vydatném rautu. Poctivě a bez kompromisů.